(ZDJĘCIA) Auto zderzyło się z łosiem, nie żyje 1 osoba. Tragiczny wypadek pod Kutnem

Około godziny 17.30 na autostradzie A1 pod Kutnem doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Na miejscu działania prowadzą wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba nie żyje. [AKTUALIZACJA]

Po godzinie 17.30 na autostradzie A1 na 247 kilometrze na wysokości miejscowości Dębina doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego.

- R E K L A M A -

Jak powiedział Panoramie dyżurny KP PSP w Kutnie, ze wstępnych ustaleń wynika że, samochód osobowy na autostradzie uderzył w przebiegającego przez jezdnię łosia. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Kierowcy muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami, autostrada w kierunku Łodzi jest całkowicie zablokowana. Na miejscu czynności prowadzą strażacy z Kutna i Komadzyna, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz policja.

- R E K L A M A -

– Z dotychczasowych ustaleń wynika, że przed jadącą w stronę Łodzi skodę octavię wbiegł łoś. Pojazd uderzył w czworonoga. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 35-letni pasażer samochodu. Kierujący samochodem i pozostali dwaj pasażerowie podróżujący na tylnej kanapie nie odnieśli obrażeń. Potrącone zwierzę nie przeżyło – podaje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

fot. nadesłane


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: