(ZDJĘCIA) B KLASA: Wielkie strzelanie w Krośniewicach, Róża Kutno z kompletem punktów

- reklama -

Wielkie strzelanie urządzili sobie reprezentanci powiatu kutnowskiego w łódzkiej B Klasie. Zarówno Róża Kutno jak i Krośniewianka Krośniewice rozbiły swoich rywali solidarnie po 7–1! Obie drużyny zajmują dwa pierwsze miejsca w ligowej tabeli.

Róża Kutno – która w środę pokonała na wyjeździe 4-1 Witoniankę Witonia – dziś rozbiła w Szczawinie tamtejszy Start 7-1. Dwa gole dla Róży zdobył Sakowski, a po jednej bramce dołożyli Seklecki, Iwiński, Lewandowski, Tomczak i Cieślak.

POD ARTYKUŁEM GALERIA Z MECZU KROŚNIEWIANKI Z SOKOŁEM

- reklama -

Takim samym wynikiem zakończył się pojedynek Krośniewianki z Sokołem Skromnica. Dla ekipy z Krośniewic dwa gole zdobył Adrian Janiak, a po jednym trafieniu dołożyli Kamil Piasecki, Wojciech Grochowina, Jakub Kłosiński, Łukasz Arkita i Rafał Bogdański. Z kolei honorową bramkę dla Sokoła zdobył Alexandre Rosario.

Po pięciu kolejkach Róża Kutno ma komplet 15 punktów (bilans bramkowy 38-2) i zajmuje fotel lidera rozgrywek B Klasy (gr. Łódź II). Tuż za kutnianami plasuje się Krośniewianka, która ma 10 punktów (bilans 22-6), ale rozegrała jedno spotkanie mniej.

- reklama -

Tabelę zamyka GKS Byszew, który jutro (niedziela 13.09) zmierzy się na wyjeździe z LKS-em Modlna. Czy ekipa z gminy Kutno zdobędzie pierwsze punkty?

ZOBACZ GALERIĘ:- reklama -

- reklama -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama
reklama