(ZDJĘCIA) Będą koncerty i mnóstwo atrakcji. Sztab WOŚP uchylił rąbka tajemnicy

W ostatnią niedzielę, w Kutnowskim Domu Kultury odbyło się organizacyjne spotkanie kutnowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypominamy, że drugi rok z rzędu, przygotowaniami do Finału zajmie się Hufiec ZHP Kutno.

- R E K L A M A -

Spotkanie otworzyła szefowa Sztabu, Izabella Filipowicz-Stępniak. Poinformowała m.in., że rozpoczęła się rejestracja wolontariuszy online (panel „iwolontariusz”). Zbierać środki można będzie także w placówkach w tzw. „Skarbonach Stacjonarnych”. Zainteresowanych taką formą zbiórki prosimy o kontakt z szefową Sztabu.

Sztab został podzielony został na grupy zadaniowe:

- R E K L A M A -
  • Program Miasto/Scena
  • Program KDK
  • Wolontariusze
  • Logistyka
  • Sponsoring
  • Promocja i Media

Poznaliśmy także koordynatorów i koordynatorki poszczególnych grup zadaniowych. Opowiedzieli o swoich pomysłach. Wiemy, że Sztab planuje obszerny program Finału, obejmujący przeróżne atrakcje dla mieszkańców Kutna w każdym wieku. W Kutnowskim Domu Kultury motywem przewodnim mają być podróże. W tym roku, zanim rozpoczną się seanse filmowe, udostępniona ma zostać także sala widowiskowa. W mieście odbędą się przede wszystkim ogólnodostępne koncerty.

Na spotkaniu, każdy, kto chciał zaangażować się w organizację nadchodzącego Finału WOŚP, miał okazję zgłosić się do koordynatorów i koordynatorek poszczególnych grup zadaniowych.

- R E K L A M A -

Wkrótce odbędzie się spotkanie dla zarejestrowanych wolontariuszy i wolontariuszek, o którym będziemy informować. Zachęcamy do zgłaszania się na panelu „iwolontariusz”.

Panel „iwolontariusz” – https://iwolontariusz.wosp.org.pl/login

autorka tekstu: Aleksandra Adamowska
autor zdjęć: Krystian Olęncki

reklama
reklama
reklama
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: