(ZDJĘCIA) Brązowy medal Mistrzostw Polski kutnowskich softballistek

- reklama -

Zawodniczki Stali Kutno w weekend zagrały trzy mecze i wywalczyły w niedzielę brązowy medal Mistrzostw Polski. Gratulujemy!

W niedzielę nasze softballistki stoczyły pojedynek z Gepardami Żory i niestety przegrały 1:13. Taki rezultat i sobotnie wyniki sprawiły, że kutniani zdobyły brązowy medal MP.

- reklama -

Przypomnijmy, w sobotę kutnianki w pierwszym meczu zaprezentowały się ze świetnej strony i wygrały zdecydowanie 17-2 z Diamonds Warsaw. Jak mówią trenerzy, cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa i ciężko wskazać jest najlepszą zawodniczkę, ponieważ wszystkie zawodniczki zagrały na najwyższym poziomie.

Niestety, w drugim spotkaniu nasze zawodniczki musiały uznać wyższość rywalek – Panthers Wrocław wygrały 5-1. Kutnianki dzielnie walczyły, jednak wrocławskie Pantery były silniejsze. Na brawa zasługuj chwyt piłki na zapolu w wykonaniu Karoliny Florczak.- reklama -


2 KOMENTARZE

  1. Gratulacje
    Posprzątane po poprzednim trenerze i dziewczyny zaczynają wychodzić na prostą.
    Brawo Panie Przemku teraz czas na srebro i trenowanie młodzieży.

  2. Brawo, chociaż zapewnie smak brązu byłby lepszy gdyby nie 4 drużyny w lidze…a tak to 3 miejsce na 4 drużyny to jednak przedostanie miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama
reklama