(ZDJĘCIA) Burzą budynki dawnego Kraju. Ma powstać tutaj…

Przy ulicy Oporowskiej ruszyły prace związane z rozbiórką budynków po dawnych fabrykach Kraj. Wiele wskazuje na to, że może powstać nowy park handlowy.

- R E K L A M A -

Rano informowaliśmy o rozpoczęciu burzenia biurowca po dawnej Odlewni przy ul. Sklęczkowskiej. Ale jak się okazuje to nie jedyne takie prace prowadzone w Mieście Róż. Niebawem z kutnowskiego krajobrazu znikną także budynki po dawnym Kraju.

W maju firma Trei Real Estate GmbH (Trei) poinformowała, że zakupiła kolejne działki pod budowę parków handlowych. Jedna z nich znajduje się w Kutnie przy ul. Oporowskiej.

- R E K L A M A -

Na działce liczącej prawie 28 000 mkw. ma powstać Vendo Park, który zaoferuje ok. 5 200 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej dla 8 sklepów. Komercjalizacja obiektu jest w toku.

Vendo Park, którego budowa rozpocznie się na początku przyszłego roku, ma być gotowy w ostatnim kwartale 2020. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się supermarket Carrefour, natomiast park handlowy będzie dodatkowo uzupełniony o ofertę gastronomiczną – informuje biuro prasowe Trei Real Estate Poland.

- R E K L A M A -
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

wizualizacja Trei Real Estate
reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: