(ZDJĘCIA) Chińska delegacja u prezydenta Kutna. O czym rozmawiano?

We wtorek, 28 sierpnia 2018 r. w Kutnie gościła 6-osobowa delegacja z chińskiego miasta Chengdu (prowincja Syczuan). Delegacji przewodniczył Pan Zhong Hongwei, dyrektor zarządzający Chengdu Tianfu New District Investment Group. Tematem spotkania było poznanie specyfiki i struktury finansowania inwestycji infrastrukturalnych w Polsce i w Europie.

- R E K L A M A -

Spółka Chengdu Tianfu New District Investment Group odpowiedzialna jest zarówno na planowanie rozwoju w obszarze Tianfu (części Chengdu) jak i realizowanie inwestycji infrastrukturalnych, które mają służyć tamtejszym mieszkańcom.

Znaczna część spotkania poświęcona była także szeroko pojętej gospodarce komunalnej, która jest w gestii samorządów takich jak Kutno. Chińską delegację interesowały formy budownictwa jakie dostępne są w naszym mieście.

- R E K L A M A -

Delegacja odwiedza miasta na różnym szczeblu zarówno w Europie jak i Stanach Zjednoczonych. Zbierają doświadczenia z całego świata, aby wykorzystać je przy realizowanych przez siebie przedsięwzięciach. Po kilku dniach spędzonych w Polsce, goście z Chin udają się na Węgry– mówi Zbigniew Burzyński, prezydent miasta.

Po spotkaniu w Urzędzie Miasta Kutno, delegacja odwiedziła Terminal Intermodalny firmy PCC Intermodal S.A.

- R E K L A M A -

źródło: UM Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: