reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Co się stało na Oporowskiej? Jest komunikat policji. Pijany kierowca stracił uprawnienia

Kutnowska policja wydała oficjalny komunikat w sprawie wczorajszej kolizji przy ul. Oporowskiej, gdzie uszkodzonych zostało łącznie 5 aut. Jak się okazało, jeden z kierowców był pijany!

- R E K L A M A -

Jak mówi asp. sztab. Edyta Machnik z KPP Kutno, w czwartek 13 lutego 2020 ok. godz. 14:10 policjanci zostali wezwani do kolizji drogowej przy ul. Oporowskiej.

Jak wynikało z ustaleń policjantów, mężczyzna kierujący seatem ibizą podczas wyjeżdżania z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającemu się pojazdowi opel astra. W wyniku zderzenia opel, którym kierował 31- letni mieszkaniec naszego powiatu przebił się przez barierkę ochronną i zatrzymał na parkingu sklepu wielkopowierzchniowego gdzie uszkodził trzy zaparkowane tam samochody osobowe – komentuje E. Machnik.

- R E K L A M A -

Na szczęście nikt nie doznał obrażeń, łącznie uszkodzonych zostało 5 pojazdów. Policjanci zbadali trzeźwość kierujących biorących udział w kolizji.

Kierujący seatem ibizą był trzeźwy, natomiast siedzący za kierownicą pojazdu opel astra miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwemu kierowcy mundurowi zatrzymali uprawnienia do prowadzenia pojazdów, a sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym – wyjaśnia oficer prasowy KPP Kutno.

- R E K L A M A -
W wyniku kolizji uszkodzonych zostało 5 samochodów.

Policjanci apelują o trzeźwość za kierownicą i przypominają, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości to nie tylko złamanie przepisów karnych i odpowiedzialność przed sądem; nietrzeźwy kierowca to również potencjalne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: