reklama
  • Jacek Sikora Kutno Sejm

(ZDJĘCIA) Co stało się w Krośniewicach? Policja wyjaśnia okoliczności śmierci dziecka

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczczycy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 17 października na ul. Kolejowej w Krośniewicach. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła jedna osoba.

- R E K L A M A -

17 października 2018 roku ok. godz. 13.35 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Kolejowej w Krośniewicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem audi 34-letnia kobieta w niewyjaśnionych na chwilę obecną okolicznościach straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo.

Pomimo podjętej reanimacji zmarł pasażer, 7-letni chłopiec, który jechał razem z kobietą. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

(ZDJĘCIA) Śmiertelny wypadek w Krośniewicach, nie żyje dziecko
- R E K L A M A -

Apel kutnowskiej policji:

APELUJEMY: do wszystkich kierowców o rozwagę za kierownicą. Bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, o zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego oraz udzielaniu pierwszeństwa przejazdu.

- R E K L A M A -

PAMIĘTAJMY, że dzieci zawsze należy przewozić zgodnie z wymogami przepisów prawa: w fotelikach ochronnych lub w pasach bezpieczeństwa. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, nie ma znaczenia czy dziecko podróżuje na krótkiej czy długiej trasie. Ryzyko występuje w obu tych przypadkach.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: