(ZDJĘCIA) Deklaracja Jońskiego przed wyborami. „Jeśli zostanę posłem, otworzę swoje biuro w Kutnie”

Dariusz Joński, kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu, podczas dzisiejszej konferencji w Kutnie zapowiedział, że jeśli dostanie się do parlamentu, to otworzy w Mieście Róż swoje biuro poselskie. Joński ma także pretensje do rządzących, którzy jego zdaniem nie byli w stanie zapanować nad złymi emocjami.

- R E K L A M A -

Rozpoczynaliśmy kampanię w Kutnie i w Kutnie kampanię kończymy. Bardzo szybko ten czas zleciał, ale bardzo aktywnie. Pojawiły się plakaty banery, ale zależało nam przede wszystkim, aby odbyć jak najwięcej rozmów. Mamy za sobą rozdanych ponad 40 tysięcy ulotek, a także tysiące rozmów z mieszkańcami – mówił Dariusz Joński podczas konferencji prasowej w Mieście Róż. – Dzisiaj przyjechaliśmy do Kutna przede wszystkim budzić mieszkańców do tego, aby 13 października, w niedziele, poszli zagłosować i oddali głos na listę nr 5, na listę Koalicji Obywatelskiej. To jest szalenie istotne i ważne.

Joński podkreślał, że cieszy się, że tak licznie dziś m.in. na targowisku w Kutnie mieszkańcy odpowiadali, że wezmą udział w wyborach. – Wydaję mi się, że będzie wysoka frekwencja i to dobrze. To jest bardzo ważny dzień i najważniejsze wybory od 30 lat – uważa Joński.

- R E K L A M A -

Kandydat Koalicji Obywatelskiej złożył również obietnicę, że jeśli zostanie parlamentarzystą, to otworzy w Kutnie swoje biuro poselskie.

Biuro będzie w takim miejscu, aby każdy mógł się do niego dostać i aby nie miało żadnych barier. I tu nie chodzi o lokal, tylko aby być dostępnym dla mieszkańców. Myślę, że centrum jest najlepszym miejscem, aby to zrobić. Chcę i wyczuwam taką potrzebę, aby być ambasadorem Kutna w parlamencie. Dziś opozycja nie ma takiej osoby, która walczy o to miasto. Deklaruję, że 13 października niezależnie kto wejdzie do parlamentu, będę chciał się spotkać ze wszystkimi i porozmawiać, co możemy wspólnie zrobić dla Kutna i dla powiatu kutnowskiego – zapowiada D. Joński.

- R E K L A M A -

D. Joński mówił, że ma duże pretensje do obecnych władz, które jego zdaniem nie były w stanie zapanować nad „złymi emocjami”.

Polska się bardzo podzieliła, bardzo silnie widać emocje związane z tymi wyborami. Mam nadzieję, że po trzynastym będziemy mogli wszyscy spokojnie usiąść, porozmawiać, bo niepotrzebnie tak jest. I mam tutaj pretensje do obecnie rządzących, bo to jest przez nich, że nie potrafili jednak zapanować nad tymi złymi emocjami – uważa D. Joński.

Dzisiaj chcę wszystkim mieszkańcom podziękować i powiedzieć, że do północy będziemy tutaj rozmawiać. Będziemy stali, przekonywali mieszkańców do głosowania na moją osobę i oczywiście na listę nr 5 Koalicji Obywatelskiej – powiedział na koniec konferencji w Kutnie.

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: