reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Duża akcja policji na Grunwaldzkiej. Pobity mężczyzna i zatrzymane 2 osoby

Akcja rodem z filmów sensacyjnych rozegrała się w sobotę przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie pojawiło się kilka radiowozów policji i karetka pogotowia ratunkowego. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, doszło tam do pobicia.

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, w jednym z domów przy ul. Grunwaldzkiej kilka osób miało brutalnie pobić mężczyznę. Ten z poważnymi ranami głowy miał zostać przetransportowany do szpitala w Kutnie.

- R E K L A M A -

– Trzy radiowozy na sygnale dojechały wspólnie z pogotowiem ratunkowym pod dom jednorodzinny na ul. Grunwaldzkiej. Ratownicy medyczni wyprowadzili mężczyznę i umieścili go w karetce. Z posesji wyprowadzeni w kajdankach zostali mężczyźni, później dojechały kolejne radiowozy – relacjonuje nam świadek zdarzenia.

Co wydarzyło się na Grunwaldzkiej? Policja na razie jest oszczędna w komentarzach.

- R E K L A M A -

– Na tę chwilę mogę potwierdzić, że podejmowaliśmy interwencję w związku ze zgłoszeniem, że w jednym z domów doszło do pobicia mężczyzny. Zatrzymano dwie osoby, trwają czynności w tej sprawie – powiedziała Panoramie podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Na razie nie wiadomo, jakie dokładnie zarzuty postawione zostaną mężczyznom zatrzymanym przez kutnowską policję. O sprawie będziemy jeszcze informować.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:


fot. nadesłane przez Czytelnika


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: