reklama
reklama

[ZDJĘCIA] Duże ograniczenia w związku z koronawirusem. Limity obsługiwanych osób i wiele innych

Apteki, banki, placówki pocztowe i sklepy – między innymi te podmioty w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wprowadziły spore ograniczenia dla klientów. Przez to przed lokalami zauważyć można ustawiające się kolejki.

- R E K L A M A -

Wiele aptek wprowadziło limit osób, które mogą przebywać w lokalu lub przy okienku. Tak samo jest w niektórych bankach czy zwykłych sklepach.

„W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego sprzedawcy mają zakaz dotykania telefonu klienta” – widnieje informacja przy jednym z salonów z telefonami w centrum Kutna.

- R E K L A M A -

Zmiany zauważalne są także w placówkach Poczty Polskiej. Skrócone zostały godziny pracy (od poniedziałku do piątku 8-14 i w soboty 8-11), a także ograniczono ilość osób przebywających w budynku.

„Osoby oczekujące na obsługę proszone są o ustawienie się w odpowiedniej odległości przed budynkiem. Na terenie placówki może przebywać maksymalnie jedna osoba przy każdym czynnym okienku. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń” – informują władze Poczty Polskiej.

- R E K L A M A -

ZOBACZ GALERIĘ:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: