reklama

(ZDJĘCIA) Działacze PiS-u z Kutna i regionu zamanifestowali poparcie dla Andrzeja Dudy

Liczna reprezentacja działaczy Prawa i Sprawiedliwości z Kutna pojawiła się dziś w Sieradzu, gdzie odbyło się spotkanie Społecznego Komitetu Poparcia Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

- R E K L A M A -

Spotkanie miało miejsce przed Teatrem Miejskim. Zjawiło się kilkudziesięciu sympatyków i działaczy Prawa i Sprawiedliwości z całego województwa, w tym przedstawiciele z powiatu kutnowskiego.

Wśród nich znaleźli się między innymi posłowie Tadeusz Woźniak i Tomasz Rzymkowski, starosta Daniel Kowalik, członkowie zarządu powiatu kutnowskiego Tomasz Walczewski i Marek Kubasiński, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kutno Ewa Rzymkowska i radny Rafał Jóźwiak, a także wójt Dąbrowic Dorota Dąbrowska, wójt Łaniąt Tomasz Szczęsny i burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman oraz Ewa Stolarczyk z krośniewickiej rady miejskiej.

- R E K L A M A -

W trakcie spotkania uczestnicy podpisali się pod apelem poparcia Społecznego Komitetu Poparcia Prezydenta RP Andrzeja Dudy w zbliżających się wyborach prezydenckich. Miejsce spotkania nie było przypadkowe – Sieradz to bowiem „stolica” naszego okręgu wyborczego nr 11.

Wszystkie inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy, z którymi mam styczność jako samorządowiec oceniam bardzo pozytywnie. Wpływają one korzystnie na działanie naszego powiatu oraz lokalnych samorządów – komentuje starosta Daniel Kowalik. – Działania rządu, które były wspierane przez A. Dudę zaowocowały tym, że między innymi do naszego powiatu wpływają ogromne środki. Mówię na przykład o 50 milionach złotych z Tarczy Antykryzysowej czy dotacjach na drogi.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: