(ZDJĘCIA) Dzieci z SP1 na kutnowskiej komendzie. Co tam robiły?

Komendę Powiatową Policji w Kutnie odwiedzili uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie. Sprzęt policyjny, umundurowanie, zwiedzanie niektórych pomieszczeń komendy to część atrakcji jakie czekały na dzieci.

- R E K L A M A -

Dla naszych gości był to z pewnością ciekawy element wspólnie spędzanego czasu W czasie spotkania dzieci mogły zobaczyć pomieszczenia, które na co dzień nie są dostępne dla osób z zewnątrz.

Policjantka przybliżyła im tajniki pracy mundurowych. Każdy uczeń mógł wykonać swoje własne odciski linii papilarnych, przymierzyć sprzęt policyjny na co dzień używany przez mundurowych do zabezpieczania imprez masowych.

- R E K L A M A -

Dzieciaki podczas wizyty odwiedziły również centrum dowodzenia, a także mogły się spotkać i porozmawiać z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie podinsp. Krzysztofem Sztanderą. Każda osoba chciała chociaż na chwilę posiedzieć na fotelu komendanta.

Z kolei szczególnie „męska” część gości żywo zainteresowana była oglądaniem radiowozów oraz nieoznakowanych motocykli. Nikomu w tym dniu nie przeszkadzała jesienna nie zbyt sprzyjająca aura pogodowa. Każdy uczeń na zakończenie otrzymał od policjantki drobny odblaskowy upominek.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: