reklama

(ZDJĘCIA) Dzień Dziecka z Animexem w kutnowskim szpitalu

W piątkowe popołudnie do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego zawitał kolorowy korowód wolontariuszy. Wszyscy nasi mali pacjenci z oddziałów neonatologicznego i pediatrycznego świętowali Międzynarodowy Dzień Dziecka. Nie obyło się oczywiście bez zabawy i co najważniejsze atrakcyjnych prezentów ufundowanych przez Animex Foods Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Morlinach.

– Mogąc rozweselić smutne buzie i przyczynić się do poprawy zdrowia dzieci, ze szczególnym zaangażowaniem podchodzimy do takich działań. Dlatego bardzo się cieszymy, że nasza pomoc dla szpitala w Kutnie przy organizacji Dnia Dziecka okazała się tak skuteczna – mówi Andrzej Pawelczak, rzecznik prasowy i dyrektor ds. Public Relation Animex.

- R E K L A M A -

– Uśmiech każdego dziecka jest bezcenny a zwłaszcza dziecka chorego. Dlatego w imieniu zarządu i dyrekcji szpitala bardzo serdecznie dziękuję Firmie Animex za ufundowanie przepięknych prezentów dla dzieci. Wolontariuszom za poprowadzenie zabaw i poświęcenie cennego czasu – mówi Marek Kiełczewski, prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp z o.o.

Impreza zaczęła się złożeniem gratulacji rodzicom i nowonarodzonym maluszkom, które piątek spędzały w szpitalu. W imieniu najmłodszych prezenty musieli z oczywistych względów odebrać rodzice.

- R E K L A M A -

Ojej to naprawdę wspaniała niespodzianka. Bardzo serdecznie dziękujemy za taki miły gest – mówi pani Katarzyna Fałata, mama prześlicznej dziewczynki.

Z oddziału położniczego kolorowy korowód przedefilował na oddział pediatrii. Tu oprócz prezentów dla wszystkich dzieci były także przygotowane gry i zabawy. Poprowadziły je zaprzyjaźnione z naszym szpitalem wolontariuszki: Ola Adamowska, Gabrysia Kamińska, Julia Stępniak, Julia Stępień, Marcelina Czajkowska i Marysia Pisarkiewicz.

- R E K L A M A -

Z okazji Dnia Dziecka, szczególnie szybkiego powrotu do zdrowia życzymy wszystkim naszym małym pacjentom!

Źródło: Kutnowski Szpital Samorządowy

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: