PanoramaKutna.plSport(ZDJĘCIA) Emocje w Krzyżanowie, pogrom w Żychlinie – tak grała A Klasa

(ZDJĘCIA) Emocje w Krzyżanowie, pogrom w Żychlinie – tak grała A Klasa

W meczu drugiej kolejki Bzura Młogoszyn po emocjonującym spotkaniu przegrała na własnym boisku z Maliną Piątek 1-2. Emocji i bramek nie brakowało też w spotkaniach Ostrovii Ostrowy i MKS-u Żychlin.

W rozegranym w Krzyżanowie spotkaniu pomiędzy Bzurą Młogoszyn a Maliną Piątek goli i emocji brakowało tylko w pierwszej połowie. Po zmianie stron kibice nie mogli narzekać na nudę. Było dużo męskiej walki, a końcówka przyniosła aż trzy gole.

-

Bramkarza Bzury pokonali Bartczak i Oterski i Malina w końcówce prowadziła 2-0. Bzura, grająca w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Adamczewskiego, zdobyła kontaktową bramkę, jednak na więcej brakło jej czasu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Maliny.

Pod artykułem obszerna galeria z meczu Bzura Młogoszyn – Malina Piątek.

Dużo emocji i grad goli obejrzeli także kibice w Grabowie, gdzie Ostrovia Ostrowy grała z tamtejszą Victorią. Niestety drużyna z powiatu kutnowskiego mimo ambitnej walki przegrała 3-4.

-

Drugą porażkę z rzędu zanotował z kolei MKS Żychlin. Tym razem żychlinianie na własnym boisku zostali pokonali przez Grom Powodów 0-5.

-

Po drugiej serii gier prowadzi Górnik Łęczyca, który ma sześć punktów – tyle samo co Malina Piątek i Kotan Ozorków, jednak może pochwalić się lepszym bilansem bramkowym. „Nasze” drużyny plasują się kolejno na ósmym miejscu (Bzura), jedenastym (Ostrovia) i czternastym-ostatnim (Żychlin).

W następnej kolejce MKS Żychlin jedzie do Łęczycy na mecz z Górnikiem (29.08, 17:00), Ostrovia zagra u siebie z Magnatem Sierpów (30.08, 13:00), zaś Bzura Młogoszyn na wyjeździe zmierzy się z Kanarkami Małachowice.

Komplet wyników 2. kolejki A Klasy:

LKS Świnice Warckie 8-1 Kanarki Małachowice
Bzura Młogoszyn 1-2 Malina Piątek
Kotan Ozorków 3-2 MKS Mianów
Victoria Grabów 4-3 Ostrovia Ostrowy
Magnat Sierpów 1-4 Górnik Łęczyca
MKS Żychlin 0-5 Grom Powodów
Kobra Leźnica Wielka 1-0 Bzura Ozorków

Galeria z meczu Bzura Młogoszyn – Malina Piątek:


-

Nie przegap: