(ZDJĘCIA) Gdzie jest Jarosław Rapczyński? Wciąż trwają poszukiwania

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kutnie w dalszym ciągu poszukują zaginionego Jarosława Rapczyńskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 28 czerwca 2018 roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna około godziny 18:30 wyszedł do sklepu i miał za chwilę wrócić. Niestety, do tej pory nie kontaktował się z bliskimi.

- R E K L A M A -

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulę na krótki rękaw koloru szarego z nadrukiem z przodu, spodnie 3/4 dresowe, buty koloru czarnego, sportowe – informuje policja.

Poszukiwania pana Jarosława trwają już prawie dwa tygodnie. W akcję zaangażowani są policjanci oraz strażacy z okolicznych OSP – Żychlin, Emit Żychlin i Śleszyn. Przeczesywano lasy, łąki, okolice zbiorników wodnych i na razie akcja nie przyniosła szczęśliwego zakończenia.

- R E K L A M A -

Mogę potwierdzić, że nadal prowadzimy czynności mające na celu odnalezienie mężczyzny – mówi st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

O pomoc prosi też zrozpaczona rodzina, która informacje o zaginionym rozpowszechnia między innymi w mediach społecznościowych.

- R E K L A M A -

Rapczyński Jarosław
Lat 51
zam. Żychlin

Rysopis: wzrost 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie siwe.

Osoby, które posiadają informację na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie ul. Toruńska 14 lub telefonicznie na numer 997.

fot. KPP Kutno / OSP Śleszyn / OSP Emit Żychlin

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: