Wiadomości KutnoSport(ZDJĘCIA) GKS Bedlno wygrał z Olympicem i umocnił się na pozycji lidera

(ZDJĘCIA) GKS Bedlno wygrał z Olympicem i umocnił się na pozycji lidera

Kolejne trzy punkty do swojego konta dopisali piłkarze GKS-u Bedlno. Podopieczni Łukasza Znyka pokonali dziś przed własną publicznością 4-1 Olympic Słupia i umocnili się na pozycji lidera skierniewickiej okręgówki.

Gospodarze losy spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej połowie, po której prowadzili pewnie 2-0, choć był to najniższy wymiar kary. W 22. minucie wynik otworzył Górczyński, a sześć minut przed zmianą stron podwyższył Głogowski.

- Reklama -

Na kolejną bramkę licznie zgromadzeni w Pniewie kibice czekać musieli do 67. minucie wówczas na 3-0 strzelił Szczygielski. Dziesięć minut później czwartego gola dla GKS-u zdobył Wiśniewski. Goście byli w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką i w 88. minucie ustalili wynik na 4-1.

- Reklama -

Po ośmiu kolejkach GKS Bedlno ma na swoim koncie 21 punktów i zajmuje pozycję lidera. O trzy oczka mniej od ekipy Łukasza Znyka mają Orlęta Cielądz oraz Widok Skierniewice (rozegrany jeden mecz mniej).

W przyszły weekend GKS jedzie do Nowego Kawęczyna, gdzie zmierzy się z tamtejszym Manchatanem (19 września, 16:00).

- Reklama -

GKS Bedlno 4-1 Olympic Słupia
1-0 22. Górczyński
2-0 39. Głogowski
3-0 67. Szczygielski
4-0 77. Wiśniewski
4-1 88. Olympic

GKS Bedlno: Bruno – Panek, Baranowski, Wódka, Peda, Okupski, Błęcki, Głogowski, Szczygielski, Górczyński, Wiśniewski; zagrali także: Jackowski, Kacprzak, Kubiak, Kostrzewa, Walczak;- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: