Wiadomości KutnoSzkolne(ZDJĘCIA) Grecka przygoda uczniów SOSW nr 1 w Kutnie

(ZDJĘCIA) Grecka przygoda uczniów SOSW nr 1 w Kutnie

Do 29 marca uczniowie SOSW nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie wraz z opiekunami będą uczestniczyć w realizacji projektu „ Czas na staż!” ERASMUS + sektor kształcenia i szkolenia zawodowego. Staż odbędzie się w słonecznej Grecji!

- Reklama -

W tym okresie uczniowie będą odbywać staż w Grecji, w hotelu SAN PANTELEIMON w zawodzie kucharz i pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.

- Reklama -

Realizacja tego projektu pozwoli stworzyć warunki do rozwoju zawodowego młodych ludzi, co w konsekwencji przyczyni się do lepszego przygotowania uczniów do egzaminów zawodowych, w ramach których uczniowie mogą uzyskać kwalifikacje typowe dla zawodu. Uczniowie zdobędą wysokie kwalifikacje i kompetencje poszukiwane na rynku pracy tj. umiejętność organizacji pracy, samodzielność, znajomość języka obcego, motywacja, komunikatywność, wiara we własne możliwości.

Dofinansowanie tego projektu wynosi 63 732,00 EUR. Udział w projekcie jest bezpłatny. Podróż, koszty szkolenia, koszty utrzymania, kieszonkowe, ubezpieczenie i wycieczki po Grecji pokryte zostaną z budżetu projektu.

- Reklama -

Wszystkim uczestnikom projektu życzymy szczęśliwej podróży i miłych wrażeń w słonecznej Grecji.

fot. SOSW nr 1 w Kutnie

źródło: SOSW nr 1 w Kutnie

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: