(ZDJĘCIA/WIDEO) Groźny pożar, dom stanął w płomieniach! W akcji kilkudziesięciu strażaków


Do bardzo groźnego pożaru doszło dzisiejszej nocy przy ulicy Kolumba w Kutnie, gdzie w płomieniach stanął dom mieszkalny. Na miejscu działo kilka jednostek straży pożarnej z całego regionu.

O godzinie 01:53 do dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o tym, że pali się dom przy ul. Kolumba /okolice Piwnej/.


Natychmiast zadysponowano tam jednostki z Kutna, jednak pożar okazał się na tyle poważny, że do wsparcia wezwano także między innymi OSP Komadzyn i OSP Leszczynek.

Cały czas trwa akcja gaśnicza, pożar objął górną kondygnację budynku, a także dach. W działaniach gaśniczych wykorzystywany jest podnośnik, ponadto strażacy biorą udział w akcji w specjalnych aparatach powietrznych.


– Jako wstępną przyczynę pożaru przyjęliśmy utratę izolacyjności przewodów elektrycznych – powiedział Panoramie st. kpt. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP w Kutnie. – Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz podaniu 2 prądów gaśniczych do wnętrza budynku i jednego na płonący dach budynku. Strażacy przy użyciu kamery termowizyjnej zlokalizowali pożar, a po opanowaniu ognia podjęto decyzję o częściowej rozbiórce dachu. Na szczęście nikt nie został poszkodowany – dodaje M. Jagodziński.

[WIDEO] Groźny pożar, dom stanął w płomieniach! W akcji kilkudziesięciu strażaków

🚒 🔥 Do bardzo groźnego pożaru doszło dzisiejszej nocy przy ulicy Kolumba w Kutnie, gdzie w płomieniach stanął dom mieszkalny. Na miejscu działa kilka jednostek straży pożarnej z całego regionu.➡️ www.panoramakutna.pl/zdjecia-grozny-pozar-dom-stanal-w-plomieniach-w-akcji-kilkudziesieciu-strazakow

Opublikowany przez Panorama Kutna Poniedziałek, 12 października 2020
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:

Ważny apel policji w sprawie wizyt na cmentarzu

- Wiele osób rozpoczęło ...

reklama

Ostatnio dodane: