reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Grupa teatralna UTW z Kutna podbiła Bydgoszcz!

Na zaproszenie Koordynatora Uniwersytetu Trzeciego Wieku „AGORA NESTORA” Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy – Hanny Paruckiej , grupa teatralna SUTW w Kutnie „Czemu nie?”, przedstawiła bydgoskim seniorom i miłośnikom teatru tego miasta swój spektakl p.t. „ www.Ożenek.pl”, inspirowany dramatem Gogola.

- R E K L A M A -

Dnia 29 stycznia 2020r. już po raz trzeci grupa teatralna „ Czemu nie?” gościła na deskach Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Tak jak zawsze zaopiekowała się nami zaprzyjaźniona
z naszym teatrem Małgorzata Żurańska – Wilkowska.

Przedstawienie spotkało się z miłym odbiorem przez widzów i już od pierwszej sceny odczuwana była więź emocjonalna między aktorami i widzami , co stworzyło niezapomnianą atmosferę  spektaklu. Publiczność zgotowała naszym aktorom gorącą owację a w kuluarach po spektaklu słyszało się słowa uznania i zachwytu takie jak – super spektakl, jesteście wspaniali, zapraszamy z następną sztuką.

- R E K L A M A -

Ten kolejny już sukces teatru „Czemu nie?” zawdzięczamy scenarzyście i reżyserowi – Panu Krzysztofowi Ryzlakowi oraz naszym realizującym swoje marzenia aktorom – seniorom:
Stanisławie Augsburg, Stanisławowi Borkowskiemu, Jerzemu Gawłowskiemu, Marii Jabłońskiej, Marlenie Kluk, Stanisławowi Kołodziejczakowi, Helenie Kowalskiej, Ewie Kukule, Władysławowi Krysiakowi, Irenie Łukasiak, Wandzie Majchrowicz, Elżbiecie Olejnik, Stefanii Szadkowskiej, Barbarze Trzaskalskiej, Andrzejowi Zielonce.
Dziękujemy obsłudze technicznej panom:  Pawłowi Łabęckiemu i Jarosławowi Szymaniakowi.

Tekst: Stefania Szadkowska
fot. Dariusz Gackowski

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: