Wiadomości KutnoKultura(ZDJĘCIA) Gwiazdy disco polo na rodzinnym pikniku w Kutnie

(ZDJĘCIA) Gwiazdy disco polo na rodzinnym pikniku w Kutnie

W piątek 31 maja Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych „Wyspa Skarbów” we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie, Stowarzyszeniem Pomocy „Laris” oraz Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą „Tęcza” w Kutnie zorganizowało XII PIKNIK RODZINNY  – promujący pieczę zastępczą na terenie powiatów kutnowskiego i łęczyckiego.

- Reklama -

Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Kutnowski. Piknik jest jednym z elementów  programu ,,Mam serce do dzieci“ współfinansowanego   ze środków Zarządu Województwa Łódzkiego w zakresie realizacji zadania publicznego: DZIAŁANIA Z ZAKRESU WSPIERANIA RODZINY I  SYSTEMU PIECZY ZASTĘPCZEJ W 2019 ROKU.

- Reklama -

Program ma na celu promocję systemu pieczy zastępczej na terenie powiatu kutnowskiego i łęczyckiego. Organizatorzy pikniku zadbali o wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Imprezę uświetniły występy dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej, z MDK w Kutnie,  studia tańca Street Dance Pani Joanny Gąsiorowskiej oraz z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie.

Ponadto odbyły  się pokazy grup rekonstrukcyjnych, zabawy integracyjne z harcerzami Hufca Kutno, policji i straży pożarnej itp.  Na wszystkich uczestników czekał również  grill i inne przekąski, animatorzy dla dzieci, fotobudka, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, malowanie buziek, zaplatywanie warkoczyków, mała siłownia na maluchów.

- Reklama -

Niespodzianką był także krótki występ zespołu disco-polo After Party. 

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: