Wiadomości KutnoSport(ZDJĘCIA) I liga KAHLPN: Festiwal strzelecki Prosto Team, wbili rywalom 20 goli!

(ZDJĘCIA) I liga KAHLPN: Festiwal strzelecki Prosto Team, wbili rywalom 20 goli!

Aż dwadzieścia bramek zdobył PROSTO Team, który rozgromił Stary Łąkoszyn 20:1. W najlepszym meczu kolejki FC Gledzianów wygrał 5-4 z Expomem Krośniewice. Sprawdź wyniki IX kolejki I ligi KAHLPN:

- Reklama -

FACHOWCY – KS TĘCZA WKS 37 PP 10:2
Kopański 2, Stańczyk 2, Grabowski 2, Wiliński, Jagiełło, samobójcze 2 – Rajski, samobójcza

- Reklama -

DZPG 6-1 1,5 L/G
Wierzbołowicz 2, Klarzak, Gutarowski, Majtczak, Kajszczarek – Kaźmierczak J.

LIBERO OB 2-4 DS SMITH
Walczak 2 – Szumiński, Lewandowski, Jóźwiak, Wiliński
ŻK: Jóźwiak Błażej, Kaźmierczak Krzysztof (DS. Smith)

- Reklama -

FC GLEDZIANÓW 5-4 EXPOM
Koniuszy 2, Piechowski 2, Góreczny – Domański 2, Łochyński, Walczak
ŻK: Koniuszy Łukasz – ŻK: Wiśniewski Bartłomiej Cz.k. Łochyński Mateusz

ŚRÓDMIEŚCIE 2-11 OB AMAZONKA WASSINK
Staniszewski 2 – Jaśkiewicz 3, Tomaszewski 3, Jarota 2, Kaliński 2, Dłużniewski Mariusz

WŁADCY PÓŁNOCY 5-3 HURT PAP EGOLIT
Wojtalik 3, Kwiatkowski, Kubicki – Kaliński 2, Janakowski M.
ŻK: Pankiewicz Bartosz, Kenska Jacek (Hurt Pap Egolit)

PROSTO TEAM 20-1 STARY ŁĄKOSZYN
Rybacki 6, Zyskowski 6, Woźniak 4, Borkowski 3, Kostrzewa Mariusz – Bukowski

PODSUMOWANIE 9. KOLEJKI:

Najlepszy mecz: FC GLEDZIANÓW 5-4 EXPOM
MVP: WOJTALIK Jarosław (Władcy Północy)
NAJLEPSZA „5”: KOWALSKI Andrzej (FC Gledzianów), WOJTALIK Jarosław (Władcy Północy), DOMAŃSKI Przemysław (Expom), JANAKOWSKI Michał (Hurt Pap Egolit), ZYSKOWSKI Tomasz (Prosto Team).

TABELA I ligi po 9. kolejce:

  1. PROSTO TEAM 24 61:17
  2. WŁADCY PÓŁNOCY 21 48:23
  3. DS SMITH 20 43:12
  4. HURT PAP EGOLIT 19 36:19
  5. OB AMAZONKA WASSINK 18 65:25
  6. EXPOM 13 47:31
  7. DZPG 13 32:24
  8. FC GLEDZIANÓW 10 29:45
  9. LIBER OB. 9 37:36
  10. ŚRÓDMIEŚCIE 7 45:35
  11. FACHOWCY 7 41:49
  12. 1,5 L/G 3 23:60
  13. KS TĘCZA WKS 37 PP 0 10:67
  14. STARY ŁĄKOSZYN 0 7:81

NAJLEPSI STRZELCY:

1. TOMASZEWSKI Damian (OB. Amazonka Wassink) – 20
2. WALCZAK Jacek (Libero OB.) – 19
3. JAŚKIEWICZ Mariusz (OB. Amazonka Wassink) – 16

WYKLUCZENI:

ŁOCHYŃSKI Mateusz (EXPOM) – CZK. 1 mecz (przewinienie taktyczne)

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: