reklama
reklama

(ZDJĘCIA) I liga KAHLPN: Zmiany w czubie tabeli! Jest nowy lider

Śródmieście wygrało 2-0 z Animexem Daszyna i powróciło na fotel lidera I ligi KAHLPN. Potknięcie zaliczył dotychczasowy lider Władcy Północy, którzy zremisowali 4-4 z Różą Kutno.

- R E K L A M A -

Komplet wyników:

RÓŻA KUTNO – WŁADCY PÓŁNOCY 4:4
Kwiatkowski 2, Lewandowski 2 – Kowalczyk 2, Grzelak, samobójcza

- R E K L A M A -

FC. GLEDZIANÓW – EXPOM 4:5
Kaźmierczak 2, Koniuszy, Jędrzejczak – Domański 2, Cieśliński, Kalinowski, samobójczy
ŻK. Kochanek Mateusz – Piasecki Kamil, 2żk/cz.k. Piasecki Kamil

ŚRÓDMIEŚCIE – ANIMEX GLADIATOR DASZYNA 2:0
Waliszewski, Romański
Żk. Nadolski Jan, cz.k. Piotrowicz Kamil – Wojtera Kacper

- R E K L A M A -

DZPG – DS. SMITH 3:2
Rembelski 2, Łysiak – Jóźwiak Błażej, Jóźwiak Przemysław
Żk. Jóźwiak Błażej (DS. Smith).

1,5 L/G – HURT PAP EGOLIT 0:2
Janakowski, Uściński

OLD BOYS MIKA – OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK 6:3
Grzegorek 3, Jakubowski 2, Kopański – Jaśkiewicz Mariusz
Cz.k Kopański Emil – żk. Jaśkiewicz Mariusz

THE REDS – ODLEWNIA KUTNO 15:2
Kubiak 8, Krzyminiewski 3, Górczyński 2, Wiliński, Marciniak – Ryczkowski, Kubiak

reklama

Podsumowanie kolejki:

NAJ. MECZ: RÓŻA KUTNO 4-4 WŁADCY PÓŁNOCY
MVP: KUBIAK JAKUB (The Reds)
NAJ. 5: KLEKOWICKI Paweł (Hurt Pap Egolit), KUBIAK Jakub (The Reds), KWIATKOWSKI Paweł (Róża Kutno), WOJTALIK Jarosław (Władcy Północy), GRZEGOREK Andrzej (Old Boys Mika).

TABELA PO XI KOLEJCE:

  1. Śródmieście 28 54:30
  2. Władcy Północy 27 62:24
  3. Old Boys Mika 24 64:28
  4. Hurt Pap Egolit 22 49:27
  5. The Reds 20 58:38
  6. Róża Kutno 19 39:27
  7. OB. Amazonka Nijhof Wassink 17 38:26
  8. Expom 16 36:40
  9. DS. Smith 13 44:37
  10. FC. Gledzianów 12 33:43
  11. 1,5 L/G 10 18:37
  12. DZPG 7 28:47
  13. Animex Gladiator Daszyna 6 23:81
  14. Odlewnia Kutno 3 15:76

Najlepsi strzelcy:

  1. KUBIAK Jakub (The Reds) – 25
  2. KOWALCZYK Kamil (Władcy Północy) – 23
  3. BURDAK Jakub (Hurt Pap Egolit) – 17
  4. WALCZAK Jacek (Old Boys Mika) – 17
  5. Jaśkiewicz Mariusz (OB. Amazonka Nijhof Wassink – 17

WYKLUCZENI:

Piotrowicz Kamil (Śródmieście) – 2 mecze – do końca rozgrywek.
Jóźwiak Błażej (DS. Smith) – 1 mecz 3 żk. – 09.02.2020.
Kopański Emil (Old Boys Mika) – 2 mecze – do końca rozgrywek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: