reklama

(ZDJĘCIA) Jak tak można?! Wyrzucili psa przy ruchliwej trasie

Na takie zachowanie dosłownie brakuje słów. W weekend w Bedlnie ktoś wyrzucił z samochodu psa. O sprawie poinformowało żychlińskie stowarzyszenie „Cztery Łapy”.

Z zeznań świadka wynika iż kierująca kobieta, złotym samochodem kombi o rejestracji zaczynającej się na CL w miejscowości Bedlno zatrzymując się na poboczu trasy wyrzuciła z samochodu owczarka niemieckiego. Niestety świadek nie zapamiętał całej rejestracji ani dokładnej marki samochodu.

- R E K L A M A -

Na miejscu zastaliśmy już funkcjonariuszy policji z Żychlina, którzy podczas naszych prób złapania suni pomagali nam, aby zdezorientowana i wystraszona owczarka nie wpadła pod pędzące auta. Funkcjonariusze Grzegorz Malejka i Hubert Kowalski towarzyszyli nam do momentu odłowienia i zabezpieczenia suni za co dziękujemy z całego serca, bez pomocy policji cała ta akcja na pewno trwałaby dłużej i sunia byłaby narażona na wtargnięcie na ruchliwą trasę – komentują członkowie stowarzyszenia „Cztery Łapy”.

Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje psiaka bądź ma cenne informację na temat całego zdarzenia prosimy o kontakt, stowarzyszenie gwarantuje anonimowość. Tel. 694 812 878

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: