(ZDJĘCIA) Jednodniowa zmiana burmistrza w Żychlinie. Olivia przejęła władzę

W ostatnich dniach władzę w Gminie Żychlin przejęła… Olivia Walczak. To pokłosie wylicytowania „fotela burmistrza” w akcji Radia Q w czasie ostatniego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żychlinie.

- R E K L A M A -

Nową Panią Burmistrz powitał i obowiązki przekazał Pan Burmistrz. Po zapoznaniu się z pracownikami i funkcjami poszczególnych referatów, nowy włodarz od razu wziął się do pracy. Podpisał zamówienie na 10 000 ton śniegu oraz wydał dekret, zgodnie z którym poniedziałek 9 grudnia 2019 r. jest dniem wolnym od wszelkich klasówek, kartkówek, sprawdzianów i odpytywań.

Następnie Pani Olivia udała się do przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy , by wraz z Nudzimisiem Hubkiem wręczyć najmłodszym mieszkańcom drobne upominki z okazji przypadających w tym dniu Mikołajek. Na koniec dnia towarzyszyła władzom samorządowym naszej gminy na pierwszym spotkaniu „ Nudzimisiowej Rodziny”. Momentem kulminacyjnym i jednocześnie „oddaniem władzy” było rozświetlenie przez Panią Burmistrz świątecznego drzewka oraz złożenie wszystkim zebranym okolicznościowych życzeń.

- R E K L A M A -

Wierzymy, że chwile pełnienia obowiązków Burmistrza Gminy przez Olivię Walczak będą dla młodej mieszkanki Żychlina wspaniałym doświadczeniem i na długo pozostaną w jej pamięci, a fakt, iż mogła także pomóc potrzebującym poprzez wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spotęguje odczucia, bo pomagać zawsze warto.

źródło: UG Żychlin

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: