(ZDJĘCIA) Kandydaci PiS spotkali się z kutnianami. „Dążymy do państwa dobrobytu”

Dziś na targowicy miejskiej w Kutnie odbyła się konferencja prasowa kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Z mieszkańcami spotkali się Ewa Rzymkowska, Joanna Lichocka, Tadeusz Woźniak i Przemysław Błaszczyk.

- R E K L A M A -

Każdego dnia zabiegamy o głosy Polaków, namawiamy, mówimy, mobilizujemy. To jest bardzo ważne, żebyśmy 13 października poszli na wybory. Wszyscy, którzy chcą, żeby w Kutnie i całym regionie działo się lepiej, żeby ta polityka, którą Jarosław Kaczyński wprowadził w 2015 roku, mogła być kontynuowana, musimy iść na wybory i zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość. Tutaj w Kutnie przeprowadziliśmy od rana wiele ciekawych rozmów. Większość mieszkańców, przynajmniej tutaj, nas popiera. To jest bardzo mobilizujące! Ta kampania nienawiści, jaką prowadzi opozycja, nie trafia na szczęście do większości Polaków – mówiła Joanna Lichocka, „jedynka” na liście PiS w naszym okręgu. – Drodzy państwo, głosujemy na kogo tylko chcemy, byle z Prawa i Sprawiedliwości. Tylko ta partia i ten obóz, gwarantuje kontynuowanie tych zmian i dążenie do państwa dobrobytu – apelowała J. Lichocka.

Spotykamy się tutaj na targowisko, gdzie jest dużo naszych mieszkańców, którzy robią codzienne zakupy. Odbywamy rozmowy, które są niezwykle budujące. Wiele osób podkreśla, że w ostatnich czterech latach im się poprawiło. Że poprzednie osiem lat to były lata dla nich stracone i widzieli, że Polska była wtedy niszczona. Życzą nam kolejnych kadencji, bardzo chętnie biorą nasze ulotki i twierdzą, że będą na nas głosować. Mogę zapewnić państwa, że będziemy pracować aktywnie na każdej płaszczyźnie, będziemy troszczyć się o polską rodzinę. Będziemy wzmacniać Polskę zarówno wewnętrznie, jak i na arenie międzynarodowej – mówił Tadeusz Woźniak, „trójka” PiS-u do Sejmu.

- R E K L A M A -

Jako wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kutno, pozwolę sobie ponowić apel pani poseł, żeby mieszkańcy Kutna i okolic poszli do wyborów. Bardzo ważna jest frekwencja. My nie zwalniamy tempa, nie patrzymy na sondaże, cały czas pracujemy i działamy w terenie – mówiła Ewa Rzymkowska, „jedenastka” do Sejmu.

Przed wszystkim chciałbym zachęcić do głosowania jako osoba związana z rolnictwem, z terenami wiejskimi. Wieś nie zawiodła nad podczas wyborów do Europarlamentu, wierzę, że teraz wieś również nas nie zawiedzie i poprze PiS – komentował Przemysław Błaszczyk, kandydat PiS do Senatu.

- R E K L A M A -
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Wkrótce więcej informacji

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: