reklama

(ZDJĘCIA) KBO: Odnowili plac zabaw „Wyspy Karaibskie”

Najmłodsi mieszkańcy miasta mogą cieszyć się odnowionym, sensorycznym placem zabaw, który znajduje się na terenie Przedszkola Miejskiego nr 17 „Niezapominajka” przy ulicy Józefa Wybickiego 1.

- R E K L A M A -

Projekt „Wyspy Karaibskie” zapewnia bezpieczną, otwartą i nowoczesną przestrzeń o dużych walorach sensorycznych, dydaktycznych oraz poznawczych dla dzieci. Został on podzielony na dwie części: część sportowo – rekreacyjna i część sensoryczną. Ścieżka dydaktyczna sprawi, że poprzez ruch i działania polisensoryczne, dzieci będą wyzwalać pozytywne emocje, które pozytywnie wpłyną na ich wszechstronny rozwój intelektualny, fizyczny i ruchowy. Jest to pierwszy tak innowacyjny plac zabaw na terenie Kutna.

Projektodawczynie w towarzystwie pani dyrektor otrzymały gratulacje oraz serdeczne podziękowania za zaangażowanie w rozwój miasta z rąk Zbigniewa Wdowiaka Zastępcy Prezydenta Miasta.

- R E K L A M A -

Pomysłodawczyniami projektu „Wyspy Karaibskie” – sensoryczny plac zabaw są panie Agnieszka Szatkowska oraz Katarzyna Popielarczyk.

Koszt realizacji zadania wyniósł 100 000 zł.

- R E K L A M A -


źródło: UM Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: