reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) „Kochany Polaku znajdź czas, żeby iść na wybory”. Mobilizacja Prawa i Sprawiedliwości w Kutnie

Do wyborów parlamentarnych zostały już tylko cztery dni. Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali dziś w Kutnie konferencję, na której zachęcali mieszkańców, aby w niedzielę wybrali się na wybory.

- R E K L A M A -

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Joanna Lichocka – jedynka PiS-u do Sejmu w naszym okręgu, „szóstka” Ewa Rzymkowska i ubiegający się o kolejną kadencję Senator Przemysław Błaszczyk.

Powoli kończy się kampania wyborcza i zabiegamy o głos każdego Polaka, aby poszedł do wyborów w niedzielę i zagłosował na PiS. Mamy ulotki „13 października głosuj za Polską”, będziemy je rozdawać do końca kampanii, do ostatniego dnia, razem z naszymi materiałami wyborczymi. Będziemy rozdawać również polskie flagi, bo chcemy namówić Polaków, żeby głosowali za Polską, bo głosowanie na listę nr 2, na Prawo i Sprawiedliwość, to jest głosowanie za dobrą zmianą. Za tym, żeby Polska rozwijała się jako państwo dobrobytu, jako państwo zrównoważonego rozwoju, jako państwo, które ma politykę dla całej wspólnoty polskiego społeczeństwa – mówiła „jedynka” PiS-u w naszym okręgu, Joanna Lichocka.

- R E K L A M A -

– To są najważniejsze wybory od 1989 roku, zróbmy wszystko, żeby Polacy poszli do nich i żeby wybrali dobrą zmianę, żeby wybrali Prawo i Sprawiedliwość. Kochany Polaku, kochana Polko, 13 października znajdź czas na to, aby pójść na wybory – apelował Lichocka, jednocześnie prezentując „Twoją Piątkę dla Polski”.

PiS zaprezentował „Twoją Piątkę dla Polski”

Podczas konferencji głos zabrał także między innymi Senator Przemysław Błaszczyk.

- R E K L A M A -

Cieszymy się z sondaży, ale decyzja zapadnie 13 października. Wtedy wówczas realnie rozstrzygnie się wynik wyborów. Zachęcam tereny wiejskie, rolników, aby poszli do tych wyborów. Ja wiem, że na terenach wiejskich dostępność do komisji wyborczych jest gorsza, jest to bardziej rozproszone. Dlatego też apeluje do osób, które będą uczestniczyły w wyborach, które chcą poprzeć naszą listę PiS i moją kandydaturę do Senatu, żeby też umożliwili innym osobom dotarcie do komisji wyborczych – mówił Przemysław Błaszczyk.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: