(ZDJĘCIA) Kolejne remonty kutnowskich ulic. Sprawdź, gdzie prowadzone są prace

W Mieście Róż trwają remonty i budowy ulic. Prace prowadzone są m.in. na Przechodniej, Pogodnej, Kukułczej, Matejki czy Szymanowskiego. Sprawdź, co dzieje się w Twojej okolicy.

- R E K L A M A -

Trwa przebudowa ul. Przechodniej, Gliszczyńskiego i ul. Górskiego. W ramach zadania wybudowana zostanie nowa kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie uliczne. Wykonawcą prac jest Konsorcjum firm: P.B.P. ”TRAKT” Bobrzak, Tecław Sp.j. – Lider, P.W. Hydrobud Paweł Złotowski – Partner z kwotą 677 710,00 zł. Przewidywany termin realizacji to koniec października br.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „MAWEX” Włodzimierz Pawłowski kontynuuje prace w ulicy Pogodnej. Zadanie zakłada przebudowę ulicy wraz z budową kanalizacji deszczowej i oświetleniem za kwotę 505 069,01 zł. Zakończenie prac przewidziano na koniec października br.

- R E K L A M A -

Realizowana jest również budowa ul. Kukułczej oraz przebudowa fragmentu ul. Jaskółczej i Jastrzębiej wraz z budową kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego. Wykonawcą zadania za kwotę 1 704 780,00 zł jest konsorcjum firm: Lider – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HYDROBUD” Paweł Złotowski, Partner – Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne „TRAKT” Bobrzak, Tecław Sp. j.

Nowe chodniki wraz z wjazdami do posesji, fragmentem ścieżki rowerowej od ul. Łęczyckiej do ul. Fałata oraz miejscami postojowymi są budowane w ulicy Matejki. Wykonawca zadania to Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „MAWEX” Włodzimierz Pawłowski. Koszt zadania wynosi 859 462,55 zł. Termin zakończenia zadania – grudzień br.

- R E K L A M A -

W ulicy Szpitalnej na odcinku od ul. Szymanowskiego do ul. Wieniawskiego trwa wymiana chodnika. Koszt prac wynosi 110 466,30 zł, a wykonawcą jest firma Usługi „Budowlano-Brukarskie” Ryszard Matuszewski. Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec października br.

Zakończono budowę chodnika w ulicy Szymanowskiego na odcinku od ul. Olimpijskiej do ul. Szpitalnej. Koszt zadania wyniósł 93 227,85 zł, a prace wykonał Z.H.P. „Rajm-Bud” Rajmund Matuszewski.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: