reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Kolejny dzień poszukiwań pana Jarosława. Służby proszą o pomoc

Mija kolejny dzień poszukiwań zaginionego Jarosława Rapczyńskiego z Żychlina. Mężczyzny szukają strażacy, policjanci oraz jego bliscy. Służby proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą posiadać ważne informacje w tej sprawie.

Pan Jarosław wyszedł z domu 28 czerwca i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Od soboty trwają jego poszukiwania, które do tej pory nie znalazły szczęśliwego zakończenia.

- R E K L A M A -

Akcja poszukiwawcza trwa już czwarty dzień. Strażacy wraz z policją przeczesują Żychlin i okolice, a w akcję zaangażowani się między innymi druhowie z OSP Śleszyn, OSP Żychlin i OSP Emit Żychlin.

We wtorek o godz.11:47 zostaliśmy ponownie zadysponowani do pomocy, przy trwających od kilku dni poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. Niestety po raz kolejny nie udało się odnaleźć poszukiwanego. O godz. 14:40 zawieszono akcję – informują strażacy z OSP Śleszyn.

- R E K L A M A -

Policja we wtorek opublikowała nowe zdjęcie zaginionego Jarosława Rapczyńskiego i prosi osoby, które posiadają informację na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kutnie ul. Toruńska 14 lub telefonicznie na numer 997.

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulę na krótki rękaw koloru szarego z nadrukiem z przodu, spodnie 3/4 dresowe, buty koloru czarnego, sportowe – informuje st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

- R E K L A M A -

fot. KPP Kutno / OSP Śleszyn / OSP Emit Żychlin

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: