(ZDJĘCIA) Kolejny McDonald’s w Kutnie oficjalnie otwarty! Zobacz, jak wygląda

Ostatniego dnia października została otwarta druga restauracja McDonald’s w Kutnie. Nowy lokal mieści się przy ul. Kościuszki 75 obok centrum handlowego Galeria Różana.

- R E K L A M A -

Mieszkańcy Kutna doczekali się drugiej w mieście restauracji McDonald’s, która jest czynna codziennie od 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie ponad 100 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z ponad 80 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych, liczący 33 miejsca. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive.

- R E K L A M A -

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 35 pracowników, w tym 10 menadżerów.

reklama
reklama

reklama
źródło: 24/7Communication
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: