Wiadomości KutnoKutno(ZDJĘCIA) Kolejny McDonald's w Kutnie oficjalnie otwarty! Zobacz, jak wygląda

(ZDJĘCIA) Kolejny McDonald’s w Kutnie oficjalnie otwarty! Zobacz, jak wygląda

Ostatniego dnia października została otwarta druga restauracja McDonald’s w Kutnie. Nowy lokal mieści się przy ul. Kościuszki 75 obok centrum handlowego Galeria Różana.

- Reklama -

Mieszkańcy Kutna doczekali się drugiej w mieście restauracji McDonald’s, która jest czynna codziennie od 6:00 do 24:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

- Reklama -

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie ponad 100 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z ponad 80 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych, liczący 33 miejsca. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 35 pracowników, w tym 10 menadżerów.

reklama
reklama

reklama
źródło: 24/7Communication
- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: