reklama
reklama

(ZDJĘCIA/WIDEO) Koszmar na drodze pod Kutnem! Nie żyje młoda kobieta

Około godziny 16:00 w jednej z miejscowości pod Kutnem doszło do strasznego wypadku. Auto roztrzaskało się na drzewie i śmierć poniosła młoda kobieta

- R E K L A M A -

O 16:03 do straży pożarnej w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o tym, że w miejscowości Kamienna (gm. Oporów) auto uderzyło w drzewo. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy straży z Kutna i Komadzyna, a także pogotowie i policję.

Na miejscu okazało się, że w roztrzaskanym na drzewie aucie uwięziona jest młoda kobieta. Z pojazdu uwolnili ją druhowie z OSP Komadzyn i natychmiast przystąpili do resuscytacji. W trakcie na miejsce zadysponowano jeszcze jedną karetkę pogotowia. Niestety, mimo kilkudziesięciominutowej walki służb o życie poszkodowanej, młoda kobieta zmarła.

- R E K L A M A -

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letnia kobieta kierująca samochodem KIA Sportage, w niewyjaśnionych okolicznościach uderzyła pojazdem w przydrożne drzewo. Pomimo podjętej reanimacji, kierująca na skutek odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Czynności w toku – komentuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

ZOBACZ GALERIĘ:- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: