(ZDJĘCIA) Krośniewianka wygrywa z Różą Kutno, emocje w hicie B Klasy

- poniżej dalsza część artykułu -

Nie brakowało emocji w meczu na szczycie łódzkiej B-Klasy. Krośniewianka Krośniewice wygrała na wyjeździe z Różą Kutno 2-1.

Od pierwszej minuty spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. Na pierwszą bramkę czekać trzeba było aż do 44. minuty – wówczas gola na 1-0 dla Krośniewianki zdobył Łukasz Arkita. Po zmianie stron wynik długo nie ulegał zmianie – emocje sięgnęły zenitu w ostatnim kwadransie.

POD ARTYKUŁEM GALERIA Z MECZU

- poniżej dalsza część artykułu -

Najpierw w 78. minucie wprowadzony wcześniej Bartosz Szuda dał Róży remis, ale radość kutnian nie trwała długo. Cztery minuty później dublet ustrzelił Łukasz Arkita i dał krośniewiczanom cenne zwycięstwo na wagę fotela lidera!

- poniżej dalsza część artykułu -

W tej chwili Krośniewianka ma na swoim koncie 25 punktów i jest liderem rozgrywek. Róża zajmuje fotel wicelidera i ma trzy oczka mniej.

Róża Kutno 1-2 Krośniewianka Krośniewice
0-1 44. Łukasz Arkita
1-1 78. Bartosz Szuda
1-2 82. Łukasz Arkita

Róża Kutno (wyjściowy): Gołębiowski – Rybacki, Seklecki, Grabarczyk, Cieślak, Lewanowski, Kwiatkowski, Iwiński, Rojek, Sakowski, Gontarek

Krośniewianka (wyjściowy): Błaszczyk, Prokopiak, Piasecki, Grzelak, A. Grochowina, W. Grochowina, Arkita, Kłosiński, Grodecki, Boruchowski, Kordyla;

POD ARTYKUŁEM GALERIA Z MECZU
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama