Wiadomości KutnoSport(ZDJĘCIA) KS Kutno gromi w sparingu, pięć goli Dynela

(ZDJĘCIA) KS Kutno gromi w sparingu, pięć goli Dynela

Prawdziwym pogromem zakończył się sparing KS-u Sand-Bus Kutno z Orłem Parzęczew. Podopieczni Dominika Tomczaka rozbili swoich rywali aż 9-0.

- Reklama -

Worek z bramkami w 10. minucie otworzył Łukasz Dynel, a przed przerwą kutnianie jeszcze czterokrotnie pakowali piłkę do bramki Orła. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie i podopieczni Dominika Tomczaka praktycznie nie wypuszczali rywali poza połowę boiska.

- Reklama -

Warto podkreślić popis skuteczności w wykonaniu Łukasza Dynela, który pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców.

„Trochę więcej spodziewaliśmy się po drużynie Orła, która jest na podobnym etapie przygotowań do sezonu. Gdyby ktoś przed meczem powiedział mi, że różnica klas będzie aż tak widoczna, to nie uwierzyłbym. Pokazuje to, że kierunek który obraliśmy, wybierając młodych zawodników, przynosi efekty w postaci jakości gry i polotu, finezji oraz skuteczności” – skomentował spotkanie Dominik Tomczak, trener KS-u Sand-Bus Kutno.

- Reklama -

KS Sand-Bus Kutno 9-0 Orzeł Parzęczew
1-0 10′ Łukasz Dynel
2-0 19′ Łukasz Dynel
3-0 30′ Arian Kralkowski
4-0 37′ Łukasz Dynel
5-0 40′ Kamil Wielgus
6-0 60′ Igor Świątkiewicz
7-0 67′ Igor Świątkiewicz
8-0 68′ Łukasz Dynel
9-0 90′ Łukasz Dynel

KS Sand-Bus Kutno: Sokołowicz – Wielgus, Kowalczyk, I. Sobczak, Szymon Szarpak, Kralkowski, Radosław Gałązka, Dąbrowski, Michał Adamczyk, Igor Świątkiewicz, Dynel; zagrali również: Błażejczyk – Gawlik, Filip Borowiec, Mateusz Ostrowski, Periżhok, Górczyński.

*podkreśleni to testowani zawodnicy, wkrótce przedstawimy ich sylwetki

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: