(ZDJĘCIA) KS Kutno lepszy od Neru, cztery gole na Kościuszki

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno wygrali drugi mecz z rzędu. W sobotę podopieczni Dominika Tomczaka pokonali na własnym boisku Ner Poddębice 3-1.

- R E K L A M A -

Spotkanie zostało rozstrzygnięte w pierwszej połowie. W 27. minucie worek z bramkami otworzył Łukasz Dynel, który pogrążył swoich kolegów z byłej drużyny.

„Dynia” dał o sobie znać także siedem minut później, gdy pomknął prawym skrzydłem i podał w pole karne do Kamila Wielgusa, który podwyższył na 2-0.

To nie był jednak koniec strzelania w pierwszej połowie. W 38. minucie w polu karnym sfaulowany został Adrian Marcioch i sędzia bez wahania wskazał na „wapno”. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze od bramki Neru podszedł sam poszkodowany i nie dał żadnych szans golkiperowi.

Po zmianie stron goście za wszelką cenę chcieli odwrócić losy spotkania. Nadzieja zaczęła się tlić w 49. minucie, gdy jeden z poddębiczan pokonał Michała Sokołowicza było już „tylko” 3-1.

Więcej goli już nie padło i ostatecznie podopieczni Dominika Tomczaka zgarnęli komplet punktów. Dzięki wygranej KS umocnił się na 3. pozycji w tabeli IV ligi łódzkiej.

KS Sand-Bus Kutno 3-1 Ner Poddębice
27′ 1-0 Łukasz Dynel
34′ 2-0 Kamil Wielgus
38′ 3-0 Adrian Marcioch (rzut karny)
49′ 3-1 Ner

KS Kutno: Sokołowicz – Padzik (58. Pietrow), Kowalczyk, Gawlik, Kralkowski (66. Sobczak), Cichacki, Miarka (71. Dąbrowski), Wielgus, Bartos, Dynel, Marcioch