(ZDJĘCIA) KS Kutno wygrał z Orkanem i jest wiceliderem IV ligi

Gol Krystiana Górczyńskiego zadecydował o zwycięstwie KS-u Sand-Bus Kutno 1-0 nad Orkanem Buczek. Dzięki temu kutnowska drużyna awansowała na pozycję wicelidera.

- R E K L A M A -

Początek meczu był bardzo wyrównany. Oba zespoły utrzymywały się przy piłce i gra toczyła się głównie w środkowej części boiska.

W 17 minucie gospodarze powinni objąć prowadzenie. Do piłki zagranej wzdłuż „piątki” w polu karnym dopadł Adrian Kralkowski, jednak fatalnie spudłował i futbolówka przeleciała wysoko nad bramką.

- R E K L A M A -

I… to byłoby na tyle w pierwszej połowie. W ciągu kolejnych 30 minut z murawy wiało nudą i żadna z drużyn nie forsowała tempa, ani nie stworzyła już żadnej klarownej sytuacji do zdobycia gola.

Druga odsłona rozpoczęła się wyśmienicie dla KS-u, który już w 48. minucie wyszedł na prowadzenie. Adrian Kralkowski zagrał ze skrzydła w pole karne, a w zamieszaniu w szesnastce najlepiej odnalazł się Krystian Górczyński, który strzałem o słupek znalazł drogę do bramki.

- R E K L A M A -

W 73 minucie źle na przedpolu zachował się golkiper Orkana. Piłkę przejął Świątkiewicz i podał na skrzydło do Kamila Bartosa, a ten po pięknym rajdzie strzelił w poprzeczkę.

W kolejnych minutach nieco śmielej zaczęli radzić sobie przyjezdni, którzy za wszelką cenę próbowali wyrównać, jednak Michał Sokołowicz nie dał się pokonać i ostatecznie KS wygrał 1-0, awansując jednocześnie na fotel wicelidera rozgrywek.

KS Sand-Bus Kutno 1-0 Orkan Buczek
1-0 Krystian Górczyński 48.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: