reklama

(ZDJĘCIA) Kutno Biega nie zwalnia tempa! Wyjątkowy 150 bieg i… w szpilkach na Dzień Kobiet

W Kutnie czas można spędzić aktywnie, a przy okazji świętując obchody chociażby międzynarodowego Dnia Kobiet. Tak właśnie zrobiło Kutno Biega. W trakcie inicjatywy parkrun ostatnio były dwie okazje: jednej soboty to 150 edycja, a drugiej to właśnie święto płci pięknej.

- R E K L A M A -

Zaczęli jak co sobota od biegu na dystansie 5km, następnie były niespodzianki, konkursy, upominki i pyszny tort. Panowie naprawdę się postarali i przygotowali moc atrakcji. Kobiety wyglądały w tym dniu wyjątkowo, ale również co niektóre postanowiły pokonać 5km w …. szpilkach. Wielki podziw i szacunek dla mocnych nóg.

Przypominamy i cały czas zachęcamy do aktywności na parkrun Kutno. Jesteśmy co sobota, bez względu na pogodę, o godzinie 9 w Parku Wiosny Ludów. Darmowy bieg na dystansie 5 km, z pomiarem czasu dostępnym na stronie internetowej, statystyki. Nie tylko biegamy, ale truchtamy, chodzimy o kijkach, spędzamy czas całymi rodzinami. Jeżeli nie możesz wykonywać żadnej z tej aktywności lub po prostu nie lubisz to możesz udzielać się jako wolontariusz. Jest wiele funkcji na parkrun Kutno. Każde ręce się przydadzą, a nawet doping na trasie. Spotykamy się, integrujemy, motywujemy, wymieniamy doświadczenia biegowe, ale i nie tylko. Atmosfera jest naprawdę wyjątkowa.

Jeżeli ktoś powie, że nic w Kutnie się nie dzieje to jest w błędzie. Trzeba tylko chcieć skorzystać z ofert. Zapraszamy i zachęcamy! Wszystkie informacje znajdziecie na fb: parkrun Kutno, Kutno Biega lub w kontakcie: kutnobiega@wp.pl

- R E K L A M A -

Źródło: Kutno Biega

ZOBACZ GALERIĘ:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: