(ZDJĘCIA) „Ludzie, którzy kochają się z całego serca, nigdy się nie starzeją”. Piękny jubileusz Państwa Rosiaków

Dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego odbył się piękny jubileusz Złotych Godów. Świętowali Państwo Krystyna i Zbitniew Rosiakowie.

- R E K L A M A -

Z rąk wójt gminy Kutno Justyny Jasińskiej, szanowni jubilaci zostali uhonorowani medalami Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jubilaci otrzymali z rąk wójt Justyny Jasińskiej również list gratulacyjny. Poniżej jego treść:

- R E K L A M A -

„Już 50 lat kroczą Państwo wspólnie przez życie. Ten doniosły jubileusz jest nie tylko powodem do serdecznych gratulacji i podziękowań, ale także okazją do głębokiej refleksji nad ludzkim powołaniem do małżeństwa. Miłość i wzajemny szacunek, będące prawdziwym fundamentem trwałej relacji, pozwoliły Państwu stawić czoła przeciwnościom losu i trudom dnia codziennego. Serdecznie Państwu dziękuję za to świadectwo zbudowane z wartości uniwersalnych i ponadczasowych – szczególnie cennych w dzisiejszych czasach.

Gratuluję Państwu również zasłużonej emerytury oraz składam wyrazy uznania dla Państwa bogatych dróg zawodowych: Pani Krystynie za długoletnią pracę na rzecz społeczności lokalnej jako przewodniczącej lokalnego KGW oraz radnej gminy Kutno, a Panu Zbigniewowi za wieloletnią pracę w Polskich Kolejach Państwowych. Jestem przekonana, że podjęcie tych aktywności było niezwykle trudne w okresie, gdy prowadzili Państwo również gospodarstwo rolne.

- R E K L A M A -

Bardzo proszę przyjąć, obok gratulacji i podziękowań, najserdeczniejsze życzenia na przyszłość. Życzę wielu lat w zdrowiu oraz pomyślności w realizacji zamierzonych planów. Niech upływający czas pozwala czerpać Państwu radość z bliskości Rodziny i Przyjaciół, dla których są Państwo wzorem i prawdziwą opoką. Serdeczne życzenia pomyślności kieruję również w stronę Państwa dzieci i wnucząt, dla których Państwa Jubileusz jest niewątpliwie powodem do dumy.

Wiedząc o tym, że ludzie, którzy kochają się z całego serca, nigdy się nie starzeją, pozostaję w nadziei na kolejne jubileuszowe spotkania.”

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: