reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Łukasz Wójcik drużynowym Wicemistrzem Europy!

W sobotę na lotnisku w Turbi k. Stalowej Woli zakończyły się 20. Szybowcowe Mistrzostwa Europy w Klasie 18-metrowej, 20-metrowej i Otwartej. Kutnianin, członek Aeroklubu Włocławskiego Łukasz Wójcik wywalczył w nich drużynowe Wicemistrzostwo Europy oraz szóste miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

- R E K L A M A -

Niestety pogoda nie sprzyjała zawodnikom i rozegrano tylko cztery konkurencje, każda po tysiąc punktów. Szybownik w pięknym stylu wygrał jedną z nich osiągając na podkarpackim niebie średnią prędkość 136 km/h. Warto dodać, iż Łukasz był w swojej klasie jednym z najmłodszych zawodników.

Przede mną kolejne zawody, tj. Mistrzostwa Świata w Wyścigach Szybowcowych, na które wyruszam już we wtorek. Ścigać się będę w trudnym, górskim terenie Pirenejów na pograniczu francusko-hiszpańskim. Już teraz chcę podziękować moim strategicznym partnerom, Polfarmex S.A., Miasto Kutno, Klinika Kolasiński, Curcuma Agencja Reklamowa i WW Reklama. Zachęcam do kibicowania i oglądania w czasie rzeczywistym naszych wyścigów na stronie mojej https://www.facebook.com/LukaszWojcikPL oraz organizatora https://www.facebook.com/faisgp – zaprasza Łukasz Wójcik.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: