(ZDJĘCIA) Magia świąt w Kutnie – piękne iluminacje i wielka choinka w centrum!

Choć do Świąt Bożego Narodzenia zostały jeszcze ponad trzy tygodnie, dziś na Placu Piłsudskiego można poczuć się, jakby Wigilia miała być już jutro. Wszystko za sprawą pięknych świątecznych iluminacji.

- R E K L A M A -

Od początku tygodnia w centrum miasta trwał montaż świątecznych iluminacji. Lampki pojawiły się na ul. Królewskiej, Sienkiewicza, Narutowicza, na Rondzie Solidarności, na Placu Piłsudskiego oraz górnej pierzei Placu Wolności.

Wzorem ubiegłego roku na Placu Piłsudskiego stanęły sanie mikołaja, renifer oraz elementy nastawne na fontannie. Nie mogło oczywiście również zabraknąć dużej fioletowej bombki, która cieszyła się do tej pory największym zainteresowaniem mieszkańców. Jak poinformował nas kutnowski magistrat, koszt zakupu powyższych elementów wyniósł ok. 47 tys. zł.

- R E K L A M A -
reklama

Ale to nie wszystko. Władze Miasta Róż przygotowały świąteczną niespodziankę. Tegoroczna iluminacja rozbłysła na Placu Piłsudskiego wyjątkowo wysoko, bowiem po raz pierwszy pojawiła się tam 12-metrowe bożonarodzeniowe drzewko.

– Choinka została zamontowana testowo. Jeżeli zostanie ona pozytywnie odebrana przez mieszkańców to ta ozdoba zostanie zakupiona w przyszłym roku – poinformowało nas biuro prasowe Urzędu Miasta w Kutnie.

- R E K L A M A -

O tym, że nowa choinka jest strzałem w dziesiątkę można przekonać się od kilku godzin. Szczególnie po zmroku pod drzewkiem tłumnie zbierają się mieszkańcy, którzy fotografują nową świąteczną ozdobę.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: