Wiadomości KutnoNa sygnale(ZDJĘCIA) Makabryczny wypadek między Kutnem a Łowiczem. Nie żyje młody mężczyzna, kobieta poważnie ranna

(ZDJĘCIA) Makabryczny wypadek między Kutnem a Łowiczem. Nie żyje młody mężczyzna, kobieta poważnie ranna

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej 92 pomiędzy Kutnem a Łowiczem w miejscowości Rząśno. Na skutek zdarzenia śmierć poniósł 33-latek. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 30 sierpnia 2021 roku przed godziną 7.00 w miejscowości Rząśno na drodze krajowej numer 92, w pobliżu granicy powiatów kutnowskiego i łowickiego.

- Reklama -

Z ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia osobowej toyoty oraz dwóch pojazdów ciężarowych iveco i renault. Niestety na skutek wypadku 33-letni kierujący toyotą poniósł śmierć na miejscu, zaś 25-latka z powiatu kutnowskiego pasażerka toyoty została przetransportowana do szpitala.

- Reklama -

Kierujący pojazdami ciężarowymi byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków i wykonali oględziny pod nadzorem prokuratora. Śledztwo mające na celu ustalić okoliczności i przyczyny wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

źródło: KPP Łowicz- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: