(ZDJĘCIA) Mecz, o którym trzeba zapomnieć. KS Kutno przegrał z ostatnią drużyną ligi


O tym spotkaniu całe piłkarskie środowisko z Kutna będzie chciało zapomnieć jak najszybciej. Dziś KS Kutno przegrał na własnym boisku 1-4 z ostatnim w tabeli KS-em Wasilków.

Spotkanie rozpoczęło się świetnie dla kutnian, bowiem już w 5. minucie gola na 1-0 strzelił Łukasz Dynel. Niestety, jak się później okazało, były to jedynie dobre początki koszmaru, który wydarzył się w kolejnych minutach.


Goście z Wasilkowa dali kutnianom tylko sześć minut radości i już w 11. minucie doprowadzili do remisu. Po pół godzinie gry gospodarze przegrywali już jednak 1-2, po skutecznym strzale z rzutu karnego. To nie był jednak koniec złych wieści dla ekipy z Kutna, bowiem przed przerwą czerwoną kartką ukarany został Maciej Kowalczyk.

Podopieczni Dominika Tomczaka po zmianie stron szybko mogli wyrównać. Niestety, w 55. minucie z rzutu karnego w słupek trafił Dynel. Później celnie strzelali tylko przyjezdni, którzy pokonali Szelonga kolejno w 60 i 64. minucie, co ostatecznie dało im zwycięstwo 4-1. Sensacja? Mało powiedziane. KS Wasilków w tym sezonie zdobył zaledwie dwa punkty (w 15 meczach) i strzelił zaledwie 8 goli.


Z ostatnich sześć spotkań, KS przegrał aż pięć i obecnie z 23 punktami zajmuje 11. miejsce. Wymarzona ósemka oddala się coraz bardziej…

Z kolei dla KS-u Wasilków była to pierwsza wygrana od… 29 września 2019 roku! Piłkarze z Podlasia nie potrafili wygrać w kolejnych 24 spotkań. Aż do dziś.

KS Kutno 1-4 KS Wasilków
1-0 5. Łukasz Dynel
1-1 11. Jakub Jakimiuk
1-2 30. Jakub Jakimiuk (karny)
1-3 60. Jakub Jakimiuk
1-4 64. Przemysław Panek


Czerwona kartka: Maciej Kowalczyk (KS Kutno)

KS Kutno: Szelong – Sadziński, Wielgus, Kowalczyk, Matysiak, Kralkowski, Dąbrowski (Świątkiewicz), Kacela, Szczytniewski, Dynel, Szczepański (Klepacki
5 KOMENTARZE

  1. Jak się słyszy, że w czwartek i piątek przed meczem są takie treningi, że piłkarze dostają w kość, to skąd mają mieć siłę aby biegać? Opcja jest też taka, że klub nie wypłaca pieniędzy, bo z czego? kibice za ogrodzeniem. To państwo się nie podniesie jeszcze długo. Czasy jak za Gierka. Dziwi mnie postawa Maćka Kowalczyka. Znów absencja w meczu – szkoda, tak bardzo dobry zawodnik. A może znów zielony stolik?

  2. Trzech trenerów z naszego woj. jest w tej chwili wolnych. Bartłomiej Zalewski ze Zduńskiej Woli, Bogdan Jóźwiak z Łodzi i Grzegorz Wesołowski. Oni wszyscy mają licencję UEFA Pro. Może tak warto z którymś z nich porozmawiać, a młodego Tomczaka odesłać do rezerw Kasy, żeby tam uczył się trenerki, a nie marnował potencjał pierwszej drużyny.

  3. Ten trener to porażka!! Zero umiejętności trenerskich, nie potrafi zgrać zespołu, a wręcz z tego co widać to ich poróżnia… a drużyna składa się z bardzo dobrych piłkarzy, szkoda ich talentu na takie dno jakim jest trener Tomczak. Wiele razy pokazali co potrafią, jak widać trener nie potrafi wykorzystać potencjału. Jestem dalej z Wami pomimo wszystko, jednak dopóki kadra trenerska się nie zmieni, dalej będą porażki a nie zwycięstwa. Trzymajcie się chłopaki, jeszcze będzie pięknie!!


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama

reklama

reklama