(ZDJĘCIA) Medal Łukasza Wójcika na Mistrzostwach Polski!

W minioną sobotę zakończyły się Szybowcowe Mistrzostwa Polski w Klasie Otwartej, w których Łukasz Wójcik zdobył brązowy medal.

Były to najważniejsze i najbardziej prestiżowe zawody rozgrywane w Polsce, na których startują piloci latając na bardzo nowoczesnych szybowcach. Jednocześnie były to Przedmistrzostwa Europy, które rozegrały się na lotnisku w Turbii koło Stalowej Woli.

- R E K L A M A -

Łukasz rywalizował z pilotami z Polski, Niemiec, Finlandii i Szwajcarii i w pięknym stylu kolejny raz osiągnął sukces. Ponadto był to jeden z ostatnich sprawdzianów Wójcika przed Mistrzostwami Świata, które w lipcu odbędą się w Czechach.

– Do ostatniej konkurencji prowadziłem i gdyby nie błąd taktyczny utrzymałbym to miejsce. Mimo lekkiego niedosytu bardzo optymistycznie spoglądam na start w Mistrzostwach Świata. Mój start w zawodach i kolejny już w tym sezonie sukces możliwy jest dzięki moim sponsorom: Polfarmex S.A., Miasto Kutno, Klinika Kolasiński oraz partnerom Curcuma-Agencja Reklamowa i WW Reklama za co serdecznie dziękuję – mówi Łukasz Wójcik.

- R E K L A M A -

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: