reklama
reklama
reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Miejscy radni włączyli się do „Szlachetnej Paczki”

W najlepsze trwa „Weekend Cudów” czyli finał Szlachetnej Paczki. Do charytatywnej akcji włączyli się także między innymi radni Rady Miasta Kutno.

„Dzisiaj radni klubu Porozumienie Dla Kutna przekazali na ręce szefowej Szlachetnej Paczki przygotowane świąteczne prezenty dla potrzebującej wsparcia rodziny” – napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele PDK.

- R E K L A M A -

Paczkę dla potrzebujących przekazał także wiceprezydent Kutna Jacek Boczkaja.

Od dziewięciu lat włączamy się w akcję i tworzymy Szlachetną Paczkę. Kompletują ją pracownicy urzędu oraz zaprzyjaźnieni darczyńcy. Dzisiaj przekazujemy na ręce wolontariuszy, mam nadzieję, że to naprawdę, będzie pomoc, dzięki której Pan Mariusz dostanie zastrzyk pozytywnej energii i że na jego twarzy w te święta zagości uśmiech – mówi wiceprezydent Kutna Jacek Boczkaja.

- R E K L A M A -

Przypomnijmy, w tym roku w powiecie kutnowskim Szlachetne Paczki trafią do 32 rodzin. W akcję zaangażowanych jest szesnastu wolontariuszy, a także kilku dobroczyńców, którzy dodatkowo wspierają potrzebujące rodziny.

Dziś mamy tak naprawdę cudowny i magiczny weekend. Pojawiają się tutaj darczyńcy, dobroczyńcy i przywożą paczki. Później wolontariusze udają się z paczkami do rodzin. Jest moc, radość, łzy, smutek i szczęście… to wszystko się razem miesza. W nas są ogromne emocje, jest stres, ale cała akcja sprawia nam wielką radość i szczęście, do tego stopnia, że niejednokrotnie wolontariusze dosłownie ocierają łzy – powiedziała Panoramie Justyna Szymańska, liderka tegorocznej Szlachetnej Paczki w Kutnie.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: