reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi znów odwiedził nasz region. Spotkał się z mieszkańcami Krośniewic

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi szczególnie upodobał sobie powiat kutnowski. Szef resortu w zeszłym tygodniu odwiedził Kutno, a dziś pojawił się w Krośniewicach.

- R E K L A M A -

Jan Krzysztof Ardanowski od kilku dni zalicza prawdziwe tournee po województwie łódzkim i spotyka się ze społecznością mniejszych miast, a także wsi. Głównymi tematami są m.in. zbliżające się wielkimi krokami wybory prezydenckie, a także susza i sytuacja rolników w związku z pandemią koronawirusa.

Nie inaczej było dziś w Krośniewicach. Mieszkańcy licznie stawili się w gmachu Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego. Nie brakowało także znanych polityków Prawa i Sprawiedliwości z naszego regionu.

- R E K L A M A -

Pojawili się m.in. marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber, poseł Tadeusz Woźniak, senator Przemysław Błaszczyk, starosta kutnowski Daniel Kowalik, wiceprzewodnicząca RM w Kutnie Ewa Rzymkowska, członek zarządu powiatu kutnowskiego Tomasz Walczewski, burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman, wójt Łaniąt Tomasz Szczęsny, wójt Strzelec Tomasz Grabowski czy radni Robert Stępniewski i Rafał Jóźwiak.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: