(ZDJĘCIA) Młodociani włamywacze w rękach policji. Ukradli…

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali dwie osoby w wieku 17 i 18 lat podejrzanych o włamanie do garażu przy ogródkach działkowych na terenie Krośniewic. Łupem złodziei padła glebogryzarka wraz z wózkiem transportowym o wartości 1700 złotych. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem może im grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

- R E K L A M A -

1 października 2018 roku kutnowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z garaży w rejonie ogródków działkowych przy ul. Poznańskiej w Krośniewicach. Sprawcy ukradli glebogryzarkę wraz z wózkiem transportowym. Pokrzywdzony oszacował straty na 1700 złotych. Sprawą zajęli się dzielnicowych z Komisariatu Policji w Krośniewicach.

W niedalekiej odległości od miejsca włamania namierzyli pozostawiony przez sprawców łup przykryty folią. Mundurowi rozpoczęli obserwację miejsca włamania oraz ukrycia „fantów” przez sprawców.

- R E K L A M A -

Po około 2 godzinach po łup powróciło dwóch mężczyzn. Zabrali glebogryzarkę wraz z wózkiem transportowym i przemieszczali się w kierunku ul. Sikorskiego. Wtedy do akcji wkroczyli funkcjonariusze i zatrzymali włamywaczy.

To osoby w wieku 18 i 17 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu. 2 października usłyszeli zarzuty za kradzież z włamaniem. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: