(ZDJĘCIA) Mnóstwo prezentów i świetna zabawa. Święty Mikołaj Walczewski odwiedził dzieci

Tradycją stało się już, że Święty Mikołaj w podróży dookoła świata przystanek robi sobie w… Skłótach. Wczoraj pojawił się w zajeździe Basior i nie zapomniał o dzieciach z gminy Krośniewice. W rolę białobrodego tradycyjnie wcielił się Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Organizatorem Mikołajek w Zajeździe Basior była Ewa Stolarczyk, radna Rady Miejskiej w Krośniewicach. Nie mogło oczywiście zabraknąć  Tomasza Walczewskiego – członka Zarządu Powiatu Kutnowskiego, który po raz kolejny wcielił się w rolę Świętego Mikołaja i sprawił, że przez kilka godzin uśmiech nie schodził dzieciom z buzi.

Na świątecznej imprezie pojawili się także m.in. Katarzyna Erdman – nowa burmistrz Krośniewic, Anna Straszewska z biura Senatora Przemysława Błaszczyka, Zbigniew Linkowski – wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego oraz przedstawiciel biura Posła Marka Matuszewskiego czy Bartosz Czechowski – radny Rady Miasta w Kutnie. Imprezę wsparła też grupa Diamond Dogs. W mikołajkowym spotkaniu udział wziąć miał także starosta Daniel Kowalik, który zakupił część prezentów, ale zatrzymały go obowiązki związane z odbywającą się sesją Rady Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Milusińscy otrzymali wiele prezentów, a także wzięli udział w ciekawych konkursach i zabawach. Z kolei rodzice, na prośbę dzieci, dostały od Mikołaja… rózgi! Jedno jest pewne – wizytę Świętego Mikołaja zapamiętają na długo!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: