(ZDJĘCIA) „Moje miejsce na Ziemi” – w Szczycie powstał plac zabaw

Z inicjatywy rodziców w Szkole Podstawowej w Szczycie doposażono plac zabaw. Wszystko to dzięki ogólnopolskiemu konkursowi Orlenu-u „Moje miejsce na Ziemi”.

Z funduszy pozyskanych dzięki Orlenowi zostały zakupione: karuzela, równoważnia oraz 3 ławki. Z kolei z funduszy sołeckich zostało zakupione ogrodzenie, które daje większe bezpieczeństwo dzieciom.

- R E K L A M A -

Swoją cegiełkę do placu rodzice również dołożyli kupując piaskownicę, której bardzo brakowało. Montaż wykonali rodzice samodzielnie. Gotowy plac zabaw czeka na dzieci, które mamy nadzieję już niebawem będą mogły z niego skorzystać.

„Moje miejsce na Ziemi” to ogólnopolski konkurs, w którym niezależni eksperci oceniają inicjatywy, mające na celu rozwój lokalnych społeczności. Finalnie wnioski rozpatruje Komisja Programowa, w skład której wchodzą przedstawiciele PKN ORLEN i jego korporacyjnej Fundacji. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Szkoły Podstawowej w Szczycie złożyło wniosek dotyczący budowy placu zabaw i zyskało przychylność organizatorów.

- R E K L A M A -

ZOBACZ GALERIĘ:
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: