(ZDJĘCIA) Na kutnowskich ulicach praca wre. Sprawdź, co jest remontowane

Aż dziesięć ulic przechodzi w tym momencie mniejsze lub większe remonty. Sprawdź, gdzie realizowane są obecnie miejskiej inwestycje.

- R E K L A M A -

Trwa przebudowa ul. Przechodniej z ul. Gliszczyńskiego i ul. Górskiego. W ramach zadania w ww. ulicach wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa, chodniki oraz nowa nawierzchnia. Wykonawcą zadania za kwotę ok. 2,7 mln zł jest konsorcjum firm P.B.P. „TRAKT” Bobrzak, Tecław Sp.j. – lider oraz P.W. „Hydrobud” Paweł Złotowski – partner. Przewidywany termin realizacji zadania to koniec października br.

Roboty budowlane prowadzone są także w ul. Pogodnej. Przebudowę ulicy wraz z budową kanalizacji deszczowej i oświetleniem wykonuje Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „MAWEX” Włodzimierz Pawłowski. Koszt zadania to prawie 506 tys. zł. Termin realizacji koniec października br.

- R E K L A M A -

Obecnie realizowana jest także budowa ul. Kukułczej oraz przebudowa fragmentu ul. Jaskółczej i Jastrzębiej wraz z budową kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego. Wykonawca to konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HYDROBUD” Paweł Złotowski – lider oraz partner: Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne „TRAKT” Bobrzak, Tecław Sp. j. Koszt realizacji to 1 704 780,00 zł. Przewidywane zakończenie prac to początek listopada br.

W ramach modernizacji chodników w ul. Szymanowskiego prowadzone są prace na odcinku od ul. Olimpijskiej do ul. Szpitalnej. Wykonawcą zadania jest Z.P.H. „Rajm-Bud” Rajmund Matuszewski. Koszt zadania wynosi ponad 93 tys. zł. Zadanie zostanie zakończone do połowy października br.

- R E K L A M A -

Wkrótce  rozpoczną się prace w ul. Matejki, gdzie na odcinku od ul. Siemiradzkiego do ul. Łęczyckiej zostaną wymienione istniejące krawężniki oraz wykonany zostanie chodnik obustronny wraz ze ścieżką rowerową na odcinku od ul. Łęczyckiej do ul. Fałata oraz nowe miejsca parkingowe. Wykonawcą zadania za kwotę ok. 860 tys. zł jest Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane „MAWEX” Włodzimierz Pawłowski. Termin realizacji: połowa listopada br.

Ponadto ogłoszono przetarg na przebudowę ul. Reja wraz z budową kanalizacji deszczowej i oświetlenia ulicznego. Termin składania ofert to 1 października br.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: