reklama
reklama

(ZDJĘCIA) Na stacji PKP w Kutnie oddano do użytku wyremontowany peron. Zobaczcie, jak się prezentuje

Wreszcie dobre informacje dotyczące przebudowy stacji kolejowej w Kutnie. Otwarto jeden z przebudowanych peronów, ruszyły też przygotowania do prac na kolejnych peronach.

- R E K L A M A -

Nareszcie! Na stacji kolejowej w Kutnie po wielu miesiącach oczekiwania otwarto przebudowany peron 3, a zamknięto dla ruchu pociągów perony 1 i 2. Zaczęły się przygotowania do ich modernizacji, chociaż, ściślej mówiąc, drobne prace są prowadzone na peronie 1 już od kilku miesięcy – w miejscu, gdzie jest budowana dodatkowa krawędź czołowa do odjazdów w kierunku Płocka – podaje popularny fanpage „Stop Dyskryminacji Kutna”.

Jak się okazuje, na razie dojście do peronów 3 i 4 odbywa się tak jak wcześniej, przez tymczasowe przejście na poziomie torów na wschodnim krańcu peronu 2, wygrodzona została natomiast jego zachodnia połowa.

- R E K L A M A -

Warto podkreślić, że perony 3 i 4 są już otwarte, ale nadal nie w pełni wyposażone. Na wyświetlacze elektroniczne, windy i dostęp do przejścia podziemnego (w którym na szczęście zdecydowano się na kamienną okładzinę ścian, jak widać na jednym z poniższych zdjęć) trzeba będzie poczekać jeszcze kilka lub kilkanaście miesięcy – dodaje SDK.

Źródło: Stop Dyskryminacji Kutna
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: